sms_kullanim

 

Sistemimiz tamamen online olarak çalışmaktadır. www.heryersms.com adresinden ücretsiz kayıt olarak, size vereceğimiz 10 adet ücretsiz kredi ile sistemimizi deneyebilirsiniz.

Eğer bizden memnun kalırsanız, bizi arayarak yada çağrı bırakarak bize ulaşabilirsiniz.

Sistemimizde mevcut olan özellikler şunlardır;

Heryer SMS SMSAPI
Heryer SMS SMSAPI ile kendi yazılımlarınız üzerinden tek seferde 10.000 adet mesaja kadar direkt bağlantı sağlayarak toplu SMS gönderebilirsiniz.
Üyelik sırasında verilen hediye kredilerinizi SMS Api testleriniz için de kullabilirsiniz.

PARAMETRIK SMS GÖNDERIMI
Heryer SMS Parametrik Mesaj çözümü ile tek tuşlama ile binlerce kişiye özel bilgiler içeren mesajları toplu olarak iletebilirsiniz.
Parametrik mesaj ile borç hatırlatması, kargo takip numarası, öğrenci not ve devamsızlık bildirimi vb. bir çok türde mesaj gönderebilirisiniz.

EXCEL AKTARMA
Excel Aktarım Modülü ile bilgisayarınızda kayıtlı olan Excel dosyanızı kolayca sistemimize yükleyebilir ve hızlı bir şekilde SMS gönderimine başlayabilirsiniz.

24 Saat Kesintisiz Toplu SMS Gönderimi
Uzman kadromuz sizin için çalışıyor. Tamamen internet altyapısı üzerine kurulu sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurma ihtiyacı duymadan,
istediğiniz zaman her yerden sisteme erişim sağlayabilir ve anında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Toplu SMS Gönderim Paneli
Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık
ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sistemde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam ediyoruz.

Zamanlanmış SMS Gönderimleri
Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, mesajlarınızı ayarlayarak istediğiniz gün alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sistemi bir hatırlatma servisi gibi kullanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Raporlama
Anlık SMS iletim raporlarını detaylı bir şekilde görebilir ve dosya olarak indirebilirsiniz.

Telefon Rehberi
Rehberinizi sistem üzerinden oluşturup, internete her bağlandığınızda erişebilir ve yeni gruplar oluşturarak kolayca yönetebilirsiniz.

Bizi tercih eden yüzlerce mutlu müşterinin arasında yer almak için bize ulaşın Bize Ulaşın!