HIZLI, ETKİLİ VE KİŞİSEL İLETİŞİM

SMS, bugün hala en akılda kalır ve kişiye özgü iletişim yolu olmayı sürdürüyor. Şunu bir düşünün: ortalama her mesajın iletilmesi 6 saniye sürüyor ve alıcıların %90’ı bu mesajı 5 dakika içinde okumuş oluyor.

Bugün dünyada 5 milyar cep telefonu kullanılıyor, ki bu sayı en büyük sosyal paylaşım sitesinin kullanıcı sayısının 5 katı kadar ve cep telefonları yoluyla mevcut ve yeni müşterilere ulaşma fikri cazibesini her geçen gün artırıyor.

İHTİYACI BELİRLEMEK

Ürünlerinizin reklamını yapmak, ilan vermek veya kampanya yapmak istiyorsanız; ve müşterinize bu bilgiyi hemen bir SMS yoluyla cebine kadar göndermek istiyorsanız Heryer SMS ‘in Toplu SMS hizmetinden daha iyi bir çözüm alternatifiniz yok.

TOPLU SMS

Heryer SMS‘in mesajlaşma platformu 180 ülkeden 900’ü aşkın mobil şebekeyi kapsar. Geniş özellikli web ve masaüstü uygulamalarımız, herhangi bir uygulamaya tamamen entegre olabilen güçlü API desteğimiz ve bunlarla birlikte gelen 7/24 teknik destek servisimiz işlerinizin etkin ve kesintisiz bir şekilde sürdürülmesini sağlar.

GENİŞ ÖZELLİKLİ ÇÖZÜMLER

Heryer SMS SMSAPI
Heryer SMS SMSAPI ile kendi yazılımlarınız üzerinden tek seferde 10.000 adet mesaja kadar direkt bağlantı sağlayarak toplu SMS gönderebilirsiniz.
Üyelik sırasında verilen hediye kredilerinizi SMS Api testleriniz için de kullabilirsiniz.

PARAMETRIK SMS GÖNDERIMI
Heryer SMS Parametrik Mesaj çözümü ile tek tuşlama ile binlerce kişiye özel bilgiler içeren mesajları toplu olarak iletebilirsiniz.
Parametrik mesaj ile borç hatırlatması, kargo takip numarası, öğrenci not ve devamsızlık bildirimi vb. bir çok türde mesaj gönderebilirisiniz.

EXCEL AKTARMA
Excel Aktarım Modülü ile bilgisayarınızda kayıtlı olan Excel dosyanızı kolayca sistemimize yükleyebilir ve hızlı bir şekilde SMS gönderimine başlayabilirsiniz.

24 Saat Kesintisiz Toplu SMS Gönderimi
Uzman kadromuz sizin için çalışıyor. Tamamen internet altyapısı üzerine kurulu sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurma ihtiyacı duymadan,
istediğiniz zaman her yerden sisteme erişim sağlayabilir ve anında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Toplu SMS Gönderim Paneli
Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık
ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sistemde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam ediyoruz.

Zamanlanmış SMS Gönderimleri
Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, mesajlarınızı ayarlayarak istediğiniz gün alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sistemi bir hatırlatma servisi gibi kullanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Raporlama
Anlık SMS iletim raporlarını detaylı bir şekilde görebilir ve dosya olarak indirebilirsiniz.

Telefon Rehberi
Rehberinizi sistem üzerinden oluşturup, internete her bağlandığınızda erişebilir ve yeni gruplar oluşturarak kolayca yönetebilirsiniz.