SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Arama motoru optimizasyonu , yapılacak kapsamlı ve komplike bir çalışma ile web sitenizin diğer web siteleri arasından sıyrılarak arama motorlarında belirli kelimeler ile yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayan işlemdir. Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmak için yapılacak çalışmanın oldukça zor bir yarış olduğunun farkına varmak çok önemlidir.

Arama Motoru Optimizasyonu uygulanmış bir web sitesi arama motorlarında ön sıralarda yer alır. Es-tek, temel arama motoru optimizasyonu faktörlerine özen göstererek web sitelerini hazırladığından, müşterilerinin web siteleri ilişkili anahtar kelimelerde 1. sayfada çıkarlar. İnternetin yaygınlaşmasıyla müşteriler arayışlarını internet üzerinden yaptıkları araştırmalarla sonuçlandırmaktadır. Bu aramalar sonucunda ön sıralarda yer almanız, sizi bir çok müşteri açısından tercih edilen bir noktaya taşır.Tüm bu sebeplerden dolayı Arama Motoru Optimizasyonu, şirketin tanıtımı ve sağlayacağı yeni müşteriler açısından oldukça stratejik bir noktaya sahiptir.Böylesine önemli bir konuda alanında uzman bir ekiple çalışmanız en önemli unsurdur. ESTEK REKLAM ,YAZILIM ve BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak tam bu noktada sizlere hizmet sunmaktayız.

SEO Size Ne Kazandırır?

SEO çalışması size,sizi tanımayan  veya size ulaşmak isteyip de size ulaşamayan müşterilerinizin, sizi internette bulmalarını sağlayarak size para kazandırır.Müşteri listeniz siz farkında olmadan artmaya başlar. Pekçok kullanıcı artık reklamlardan sonra gelen organik siteleri tercih etmekte.SEO size bu organikliği sağlar.Müşteriler size ulaştıktan sonra gerisi size kalmış.